SIFIR, PROJEDEN SATIŞLARDA %0 KOMİSYON, 0 HİZMET BEDELİ ÖDEYİN.

İnşaat firmalarının ve müteahhitlerin üretikleri tüm satılık gayrimenkulleri hiç bir ek ücret, komisyon yada hizmet bedeli ödemeden, firmamız aracılığıyla alabilirsiniz. 

2. EL GAYRİMENKUL ALIMI, PAZARLIK SÜRECİNDE EN İYİ İNDİRİMİ ALIN.

Satıcı taraftan herhangi bir pazarlama bedeli almadığımız için; Satıcının, pazarlama faaliyetlerine ve başka bir emlakçıya ödeyebileceği bedeli, gayrimenkulün satış fiyatından düşerek, alıcı tarafın en iyi indirimi almasını sağlıyoruz.

- TANITIM VİDEOSU & SANAL TUR & PROFESYONEL FOTOĞRAF. 
Gayrimenkullerin; Tanıtım videolarını izleyin, sanal tur ile sanki içerisindeymiş gibi gezin, kaliteli ve profesyonel fotoğraflar ile gayrimenkulü detaylıca inceleyin.

(Örnek sanal tur için tıklayın !.) 

(Örnek video için tıklayın !.)

EV, EV DOLAŞIP GENEDE ARADIĞINIZ EVİ BULAMAMAYA, TAHAMMÜLLÜNÜZ
VARMI ?

Ev, ev dolaşıp, size uygun olmayan onlarca evi gezdikten sonra hala aradığınız evi bulamamaktanmı yakınıyor sunuz ? Remlak yeni nesil emlakçılık ile oturduğunuz yerden, tüm satılık ve kiralık gayrimenkullerimizi 360 derece sanal tur ile sanki içerisindeymiş gibi gezin. Beğenip karar kıldığınız evi gidip yerinde görün. Böylece zaman ve ekonomik kayıplardan kurtulun.

- BÜROKRATİK İŞLERİ TAKİP EDEBİLECEK, ZAMAN AYIRACAK MISINIZ ?
Satın alma veya kiralama sürecindeki tüm bürokratik iş ve işlemleri biliyormusunuz ? (Tapu dairesi, Belediye, Bakanlıklar v.b. kurum ve kuruluşlardaki işlemler.)

Bunları yönetebileceğinizi düşünüyormusunuz ?

- HERŞEYİN YASALARA UYGUN OLDUĞUNDAN, DOLANDIRILMAYACAĞINIZDAN EMİN MİSİNİZ ?
Alıcağınız yada kiralayacağınız gayrimenkulün sahibinin, aslında bir dolandırıcı olmadığından emin misiniz ? Veya gayrimenkul hakkında size söylenen bilgilere ne kadar güvenebilir siniz ? 

- ALACAĞINIZ YADA KİRALAYACAĞINIZ GAYRİMENKULÜN, GERÇEK FİYATININ ÇOK ÜZERİNDE OLMADIĞINDAN VE YANLIŞ BİR YATIRIM YAPMAYACAĞINIZDAN NE KADAR EMİN SİNİZ ?
Beğendiğiniz ve almaya yada kiralamaya karar verdiğiniz gayrimenkulün, talep edilen fiyatının rahiç bedel olduğundan, gayrimenkulün fiyatının doğru olduğundan ne kadar emin siniz ?

Profesyonel ve Güvenilir Bir Şekilde, Bu Süreci Yönetmek İçin

 

Siz En İyisi Bizi Arayın !

NASIL ÇALIŞIYORUZ ?  (ALICI TARAFLA)

KENDİM BULURUM DİYORSANIZ !