press to zoom

press to zoom

press to zoom
1/5
TORKAM E5

TORKAM E5

İstanbul

Küçükçekmece

Sefaköy

Torkam, E5'i içine alan ve eşi benzeri olmayan, karma bir projeye imza atıyor.

E5 HAYATINIZ OLACAK

Torkam, E5 cepheli, eşi benzeri olmayan, karma bir projeye imza atıyor.Rezidanslar, ofisler, restoranlar, kafe ve mağazalardan oluşan yaşam alanları ve metro, metrobüs, E5 gibi ulaşım olanaklarıyla; İstanbul’a hayalden öte bir yaşam sunuyor. Mutluluğa dair her şeyi bulabileceğiniz Torkam E5’te; hayalleriniz kadar büyük, hayal edemeyeceğiniz kadar konforlu bir yaşam sizi bekliyor.

YATAY MİMARİ BÜYÜK MUTLULUK

Yatay mimariye sahip Torkam E5'te; 3 blokta, 1+1'den 3+1'e farklı büyüklüklerde 234 rezidans bulunuyor... Hayallerinize hayat verecek, İstanbul’un ayrıcalıklı yüzünü önünüze serecek Torkam E5’te, her blok için özel resepsiyon girişi ve kişiye özel hizmetler sizi bekliyor. Burada hayat büyük mutluluklara, ayrıcalıklar alışkanlıklara dönüşecek.

ÖNEMLİ TOPLANTILAR E5'TE!

Torkam E5’te ofis sahibi olmanın avantajları saymakla bitmiyor. Birleştirilebilir anlayışla tasarlanan ofislerin büyüklükleri 77 m2 ile 178 m2 arasında değişiyor. Üstelik ofisleri 3.820 m2 ‘ye kadar birleştirebilmek mümkün. Dileyen yatırım amaçlı alıyor, dileyen prestij. Torkam E5’te herkes kazanıyor. Mutlu çalışanlar, prestijli ve bol kazançlı yarınlar için 117 adet ofisten birini almanız yeterli.

AYRICALIKLAR TORKAM E5’TE!

Torkam E5 projesi, gelişim aşamasında, cadde dükkanları ve çarşı mağazalarından optimum fayda sağlanması amacıyla, 16 ay boyunca bölgenin tüm detayları gözlemlenerek analiz edildi. Birbirinden farklı ve sıra dışı konseptler tasarlandı. Sadece Torkam E5’te bulunacak olan, İstanbul’un ilk ve tek Kuyumcular Caddesi; bu ayrıcalıklardan sadece biri.

KONUMUYLA ÇIĞIR AÇAN PROJE!

Birçok projeyle karşılaşmış olabilirsiniz fakat böylesi merkezi ve kolay ulaşılır bir proje görmediniz! E5 Sefaköy metrobüs durağının yanında yükselen Torkam E5, aynı zamanda yapımına başlanacak Sefaköy metro durağına da ev sahipliği yapıyor. Özel aracınız mı var? Tüm İstanbul’u boydan boya geçen E5’e çıkmanız yeterli. E5 otoyolu ve Basın Ekspres bağlantısı ile TEM otoyolu, özel araç sahiplerine ulaşım alternatifleri sunuyor. Düşüncesi dahi insanları heyecanlandıran Millet Bahçesi ise bir adım uzağınızda.

BİR METROYLA ŞEHİR ELİNİN ALTINDA

Sizler de mutlaka “metroya 3 dakika”, “yürüme mesafesinde metro” gibi ifadelere şahit olmuşsunuzdur. Torkam E5, metroya yakın değil, metronun hemen üstünde konumlanıyor. Evinizden çıkıp, metroya ulaşmanız sadece 1 dakika sürüyor. Maslak’a, Taksim’e, Kadıköy’e ve hatta Kartal’a rahatlıkla gidebileceğiniz Torkam E5’te zaman, sizin en önemli ayrıcalığınız olacak.

HAYALLERİN E5’TE!

Torkam E5’teyseniz, Sefaköy-Yenikapı metro hattı evinizin yanında demektir. İki adımda ulaşacağınız metro ile; Levent, Beşiktaş, Mahmutbey, Ataköy, Üsküdar, Kadıköy ve Kartal gibi merkezlere rahatlıkla gidebilir, İstanbul’u yeniden keşfedebilirsiniz. Hemen karşınızdaki Beylikdüzü-Söğütlüçeşme metrobüs hattı da bir başka ayrıcalığınız. E5 boyunca uzanan ve metro ağına entegre olan metrobüs hattı ile İstanbul’un her köşesine dilediğiniz an gidebilir, şehrin güzelliğine istediğiniz yerde tanıklık edebilirsiniz.

YouTube_icon 500.270 conturlu.png
360_icon mavi conturlu 500.272.png
street viwe icon 500.272 conturlu.png
harita icon 500.272 conturlu.png

EMLAK TİPLERİ :

Daire, Ofis, Dükkan / Mağaza

ÜNİTE TİPLERİ :

1+0, 1+1, 2+1, 3+1

PROJE DURUMU :

Yapımı Devam Ediyor

YAPIM YILI :

2018

KAMPANYA / ÖDEME SEÇENEKLERİ

FİYAT ARALIĞI :

TESLİM TARİHİ :

ÖDEME ŞEKLİ :

İNDİRİM :

PEŞİNAT :

VADE SÜRESİ :

VADE ORANI :

Formu Doldurun,

Proje Temsilcisi Sizi Arasın !.

Teşekkürler!

Mesaj gönderildi.